KURUMSAL

Şirket Profili

SOFRALIK ZEYTİN İŞLEME TEKNOLOJİLERİ LİDER ÜRETİCİSİ: ÇMS

 

Dünya’nın ve ülkemizin önde gelen sofralık zeytin işleme teknolojileri üreticisi olan firmamız, 1968 yılında Ali Osman Çınarlı tarafından Akhisar Sanayi Sitesi’nde kurulmuştur. 1968’den bu yana kaliteli üretimi, iş ahlakını, gelişim ve ilerlemeyi, kendine ilke edinen firmamızla, alanında uzman, pozitif ve enerjik ekibimizle, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Firma olarak uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yüksek kalite standardımızla Türkiye’deki üreticilerimize ulaştırdığımız makinalarımıza 2001 yılı itibari ile dünya üreticileri ile de buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geniş yelpazedeki müşteri portföyümüzle üretimimizin %30’unu İsrail, Cezayir, Fas, Güney Afrika, Gürcistan, İran, Ürdün, Kıbrıs, Libya, Lübnan, Mısır, Özbekistan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Avusturalya, Yunanistan gibi çeşitli ülkelere ihraç etmekteyiz. İş ahlakımız ve ürün kalitemizle ülkemizi dünyada temsil ediyor oluşumuz bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı oluşturmaktadır. 2013 yılından itibaren Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 6000 m2’lik alana kurulu yeni hizmet binamızda yüksek mühendislik teknolojileri ile ürettiğimiz zeytin işleme ve dolum makinalarımızın yanı sıra paketleme, ambalaj ve ürün kontrol makinalarımızı da hizmetinize sunuyoruz. Makine parkımızı, siz sayın müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini de göz önünde bulundurarak her geçen gün daha da geliştirip yenileyerek kullanımınıza sunmak, firma olarak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. ISO 9001, TSE, CE belgeleri ile kalitesi bir kere daha tescillenen markamızla, Dünya firmalarının temsilciliğini alarak, sizlere sunduğumuz yan ürünlerimizle, makinalarımızın bulunduğu her yere ulaşan hızlı, yaygın, güvenilir servis ağımızla yıllardır sizlerle aynı yolda yürümenin güvenini ve gururunu yaşıyoruz. Güveniniz ve gururunuz olmak için çalışıyoruz.
Kalite Politikamız
Müşterilerimizin memnuniyeti için sorunsuz çalışan ve uzun ömürlü makineler üretmek.

Standart Ürün ve Kalite
Fabrikamızda ürettiğimiz makinelerde, standart parça ve montaj kolaylığı sağlanmasıdır. El ile yapılan üretimde çalışanlardan kaynaklanabilecek hatalar ortadan kaldırılmıştır.

Parça Uyumu
Makinelerimiz üzerinde el işçiliği matkap vb… nedenlerden dolayı oluşabilecek uyumsuzluklar CNC talaşlı imalat, kesim ve büküm makineleri sayesinde ortadan kaldırılmıştır.
Misyonumuz
Yüksek standartlı, kaliteli makineler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti
Sayfayı paylaş :